TORTY

Čo je to za oslavu bez poriadnej torty? Myslím, že ste si odpovedali sami. Preto pre Vás ponúkam zopár typov tort, či už klasických alebo tých originálnejších. Verím, že si z mojej ponuky tort vyberiete tú, ktorá Vášmu oku a chuti najviac lahodí.

Budem veľmi rada, ak budem malou súčasťou Vašich osláv tým, že Vám z lásky a zo srdca nejakú z nich pripravím.


Klasická torta

Nadýchané mäkkučké piškótové cesto si môžete zvoliť s vanilkovým alebo kakaovým krémom. Ak chcete staviť na klasiku, lesná zmes ovocia ako plnka zaručene nič nepokazí. Môžete si však zvoliť aj čerešňovú  plnku, ktorej chuť dodá torte ten správny šmrnc. Ak však radi experimentujete alebo ste milovník kyslých chutí, v ponuke je aj citrónová plnka. Ovocie a zdobenie torty Vám rada pripravím podľa Vašich požiadaviek. Tak potešte svojich blízkych niektorou z týchto tortičiek, či už k sviatku alebo len tak. 


Pavlova torta

Chrumkavé okraje, penové vnútro ľahké ako obláčik a neodolateľná chuť vanilkového krému s kopou čerstvého ovocia - to je proste PAVLOVA. Ak ste milovníkom ľahkého dezertu s nezameniteľnou chuťou, táto torta čaká na Vás.


Medové pláty

Vitajte v trochu netradičnej, no o to viac výnimočnej kategórii tort. Všetky moje medové tortičky sa skladajú z medových plátov, medového mascarpone krému a uprostred nich sa skrýva potešenie vo forme ovocného džemu, ktorý celej torte dodáva šťavnatú chuť. Samozrejme sú ozdobené kopou ovocia, presne takého, aké máte Vy alebo Vaši blízki najradšej. Tieto torty sú čoraz viac obľúbené. Nečudo, keďže okrem ich chuti aj tak skvelo vyzerajú. Veď presvedčte sa nižšie sami.

Medová torta

Môžete si u mňa vybrať klasické tvary, ako je kruh či srdce, ale ak sa blížia narodeniny Vášho blízkeho, posuňte nižšie pre ešte viac originálnu tortu. 

Medové čísla

Myslím si, že toto je naozaj originálna torta, ktorá poteší určite každého oslávenca a je zároveň skvelým darčekom. Veď narodeniny nie sú až tak často, tak prečo si ich neužiť vo veľkom štýle aj vďaka práve tejto torte? 

Medové srdce 

V ponuke je aj táto menšia medová torta v tvare srdca. Je vhodná na akúkoľvek príležitosť. 

Tarty

Tarty sú väčšou verziou tartaletiek. Okrem toho, že vyzerajú naozaj skvelo, rovnako dobre aj chutia. Chrumkavé cesto, ktorého náplň si môžete zvoliť z nižšie uvedených možností. Verím, že každý si vyberie podľa svojej obľúbenej chuti. 

Čokoládový tart

Čoko tart sa skladá z čokoládového korpusu, ktorý dokonale dopĺňajú dve vrstvy čokolády. Prvou je roztopená mliečna čokoláda a tou druhou mascarpone čokoládový krém. Túto kombináciu perfektne dolaďujú čerstvé jahody a posýpka z lyofilizovaných jahôd. V prípade, že ste milovníkom akéhokoľvek iného lesného ovocia, zdobenie rada prispôsobím Vašim chutiam. 

Vanilkový tart

Ľahším variantom tartu je práve tento vanilkový. Na voňavom vanilkovom ceste plnenom vanilkovým krémom, nemôže byť predsa nič zlé. K tomu ešte kopa čerstvého ovocia a Váš tart je na svete. O jeho skvelej chuti sa presvedčte sami.