KOLÁČIKY

Kategória koláčiky predstavuje rôzne druhy menších dobrôt, ktorým len ťažko poviete nie. Ak Vás čaká len malá oslava, na ktorú nepotrebujete veľkú tortu, tieto koláčiky sú tá správna voľba. Sú malé, milé a ešte viac chutné. Verím, že každý z Vás si nájde tie, ktoré sú jeho srdcu najbližšie. 

Tak šup do vyberania.


Mini cheesecakes

Keďže veľkú časť mojej tvorby tvorí práve cheesecake, tak v mojej ponuke nesmie chýbať ani jeho menšia verzia. Tieto mini cheesecakes viem pre Vás pripraviť v rovnakých príchutiach, v akých sú dostupné tie veľké. Potom závisí už len od Vás akú príchuť, polevu a zdobenie si vyberiete. Myslím si, že tieto mini verzie sú originálne a v neposlednom rade veľmi praktické. 


Tartaletky

Určite ste už počuli o tejto dobrote pod názvom tartaletky. Tieto chrumkavé košíčky vďaka svojmu neodolateľnému vzhľadu zapadnú na každý stôl bez ohľadu na to, o akú príležitosť ide. Ich chuť, veľkosť a dizajn sa dá pripraviť na viacero spôsobov, a tak si nižšie môžete vybrať práve tú svoju obľúbenú. Som si istá, že si ich zamilujete, rovnako ako aj ja. 

Malé tartaletky

Ak chcete zvoliť klasiku, odporúčam tartaletky plnené bielou, mliečnou či horkou čokoládou. Ak máte radi karamel, môžete si zvoliť karamelový krém, ktorý je ale len pre milovníkov veľmi sladkého. Naopak, ak nemáte radi príliš sladké, domáci slaný karamel to istí. Verím, že každý si tu nájde to svoje. 


Veľké tartaletky

Na tartaletkách okrem ich chuti milujem aj to, že môžem pri ich zdobení naplno využiť svoju fantáziu.


DUO tartaletky

Ak chcete spojiť viacero chutí, v ponuke sú aj tieto DUO tartaletky. Prvú vrstvu tvorí čokoláda, ktorú dopĺňa vanilkový krém. Sú originálne a o to viac chutné. 


Mini Pavlove tortičky

Mini Pavlove tortičky sú menšou verziou veľkej Pavlovej torty. Predstavujem Vám tie moje, uprostred ktorých sa skrýva jemne kyselkavá chuť lesného ovocia, ktorú si tento sladký dezert doslova pýta. Dokonale ho dopĺňa vanilkový mascarpone krém, ktorý mu dodáva príjemne sladkú a jemnú chuť. Tortičky sú zdobené kúskami čerstvého ovocia, lístkami mäty a sú posypané lyofilizovaným ovocím. Priznám sa, trvalo mi kopu času, pokým som ich chuť a vzhľad vyšperkovala tak, aby som bola s nimi na sto percent spokojná. Verím, že teraz keď už som aj ja, budete aj Vy.


Medové mini tortičky

Tieto tortičky sú menšia verzia veľkej medovej torty. Sú vhodné na akúkoľvek príležitosť, pretože okrem ich chuti ocení každý aj ich dizajn. 


Brownie

Na povrchu chrumkavý, vo vnútri jemne mazľavý - to je Brownie. Koláčik pre milovníkov poriadne horkej čokolády. Rada Vám ho pripravím s Vašim obľúbeným lesným ovocím, či už sú to maliny, jahody alebo čučoriedky. 

Malinové Brownie

Jedna z najlepších kombinácií tohto koláčiku je práve malinová. Maliny vďaka svojej sviežej chuti dodávajú Brownie koláčiku vyváženú chuť.