KOLÁČIKY

Kategória koláčiky predstavuje rôzne druhy menších dobrôt, ktorým len ťažko poviete nie. Ak Vás čaká len malá oslava, na ktorú nepotrebujete veľkú tortu, tieto koláčiky sú tá správna voľba. Sú malé, milé a ešte viac chutné. Verím, že každý z Vás si nájde tie, ktoré sú jeho srdcu najbližšie. 

Tak šup do vyberania.


Mini cheesecakes

Keďže veľkú časť mojej tvorby tvorí práve cheesecake, tak v mojej ponuke nesmie chýbať ani jeho menšia verzia. 5 ks mini cheesecakes predstavuje jeden veľký cheesecake. Mini cheesecakes viem pre Vás pripraviť v rovnakých príchutiach, v akých sú dostupné tie veľké. Potom závisí už len od Vás akú príchuť, polevu a zdobenie si vyberiete. Tieto mini verzie sú originálne a v neposlednom rade veľmi praktické. 


Tartaletky

Určite ste už počuli o tejto dobrote pod názvom tartaletky. Tieto chrumkavé košíčky vďaka svojmu neodolateľnému vzhľadu zapadnú na každý stôl bez ohľadu na to, o akú príležitosť ide. Ich chuť, veľkosť a dizajn sa dá pripraviť na viacero spôsobov, a tak si nižšie môžete vybrať práve tú svoju obľúbenú. Som si istá, že si ich zamilujete, rovnako ako aj ja. 

Malé tartaletky

Ak chcete zvoliť klasiku, odporúčam tartaletky plnené bielou, mliečnou či horkou čokoládou. Ak máte radi karamel, môžete si zvoliť domáci sladký karamel. Naopak, ak nemáte radi príliš sladké, domáci slaný karamel to istí. Verím, že každý si tu nájde to svoje. 

Veľké tartaletky

Na tartaletkách okrem ich chuti milujem aj to, že môžem pri ich zdobení naplno využiť svoju fantáziu.

DUO tartaletky

Ak chcete spojiť viacero chutí, v ponuke sú aj tieto DUO tartaletky. Prvú vrstvu tvorí čokoláda, ktorú dopĺňa vanilkový krém. Sú originálne a o to viac chutné. 


Mini Pavlove tortičky

Mini Pavlove tortičky sú menšou verziou veľkej Pavlovej torty. Predstavujem Vám tie moje, uprostred ktorých sa skrýva jemne kyselkavá chuť zmesi z lesného ovocia, ktorú si tento sladký dezert doslova pýta. Dokonale ho dopĺňa vanilkový mascarpone krém, ktorý mu dodáva príjemne sladkú a jemnú chuť. Tortičky sú zdobené kúskami čerstvého ovocia, lístkami mäty a sú posypané lyofilizovaným ovocím. 


Tiramisu

Dokonalý dezert pre vášnivých milovníkov kávy. Predstavujem Vám moje pravé talianske tiramisu, ktoré pohltí Vaše chuťové poháriky. Tiramisu pozostáva zo striedajúcich sa vrstiev piškót nasiaknutých kávou a Amarettom a z mascarpone krému. Jemná posýpka z holandského kakaa vyzdvihne lahodnú chuť celého dezertu. A teraz sa už len doň pustiť. 

Pannacotta

Lahodná vanilková chuť v kombinácii s kyselkavou malinou - to je dokonalé spojenie chutí v podobe Pannacotty. Poctivý smotanový dezert, ktorý spestrí každú Vašu oslavu, tak ako jeho skvelou chuťou, tak aj jeho elegantným vzhľadom.    


Medové mini tortičky

Tieto tortičky sú menšia verzia veľkej medovej torty. Sú vhodné na akúkoľvek príležitosť, pretože okrem ich chuti ocení každý aj ich dizajn. 


Brownies

Na povrchu chrumkavý, vo vnútri jemne mazľavý - to je Brownies. Koláčik pre milovníkov poriadne horkej čokolády. Rada Vám ho pripravím s Vašim obľúbeným lesným ovocím, či už sú to maliny, jahody alebo čučoriedky. 

Malinové Brownies

Jedna z najlepších kombinácií tohto koláčiku je práve malinová. Maliny vďaka svojej sviežej chuti dodávajú Brownie koláčiku vyváženú chuť. 


Blondies

Naopak pre milovníkov bielej čokolády, ktorým som aj ja sama, je tento koláčik ako stvorený. Blondies v sebe ukrýva bohaté množstvo dropsov z bielej čokolády. Jeho vnútro je schválne nedopečené a povrch jemne popraskaný. Ak ste teda za poriadne sladké dezerty, tento si jednoducho zamilujete.